Digital Star

UkrNight Trench

Перемагайте ворога у темряві: новітня система нічного бачення для військових автомобілів та укріплень.

Тезисно про систему:

— Скрізь, де ведуть активні бойові дії, противник практично завжди використовує РЕБ. Системи відеоспостереження, які використовують бездротовий канал зв'язку з відеореєстратором, за таких умов працюють нестабільно або не працюють взагалі (wi-fi, 4G). Тому, для безпечнішого контролю місцевості, виходячи з нашого досвіду та досвіду інших наших колег, ми пропонуємо лише провідні системи відеоспостереження для окопів. З'єднання з відеореєстратором кабелями - вимушений захід.

— Інфрачервона купольна камера 2 МП для зйомки високоякісних зображень в умовах відсутность освітлення.

— 7-дюймовий кольоровий монітор для чіткого та детального відображення зображення.

— Поле зору в 110° для ширококутного охоплення для контролю за ситуаціює.

— Чутливість більше 2000 люкс для оптимальної видимості в повній темряві.

Інструкція з використання Приладу Нічного Бачення "UkrNight Trench":

Комплект відеоспостереження складається із плоского відеореєстратора, розміщеного в захисному кейсі та відеокамер. Автомобільний відеореєстратор у вигляді монітора з вбудованим слотом під microUSB карту до 256 Gb. Кількість відеокамер може бути 4 шт. Довжина м'яких ізольованих кабелів може бути до 60 м-коду. Кабелі - набірні, складаються із готових заводських кабелів довжиною по 20 м. Сполучні роз'єми - герметичні (4PIN-AVIA). Живлення для системи – від акумулятора або зарядної станції (від 9 до 35В). Також таку систему легко можна встановити на автотранспорті.

Відеокамери дуже чутливі, вночі огляд "на весь обрій". Роз'єми розміщені у металевому корусі, на якому є магніти. Для швидкого монтажу камери достатньо прибити металеву пластину до дерева або степлером увігнати в стовбур дерева кілька скоб і камера на магніті вже буде надійно закріплена. У разі швидкої евакуації камеру з дерева можна просто зірвати за кабель і затягнути в окоп. Комплект на 3 камери коштує 25000 грн. (6 кабелів 20 м). Комплект на 4 камери коштує 30000 грн. (8 кабелів 20 м).

Галерея:

Ціна:

Тип 1

25 000грн

3 камери, 6 кабелів по 20 м.

Тип 2

30 000грн

4 камери, 8 кабелів по 20 м

Зв'яжіться з нами

Якщо ви зацікавлені в отриманні нашої системи, зв’яжіться з нами для отримання всієї додаткової інформації. Ми розглянемо усі пропозиції щодо покращення системи та охоче працюємо з волонтерами.

Номери телефонів:

Наші Месенджери: